Kup Colchicine bez recepty w Polsce

Colchicine

Colchicine jest przepisywany do leczenia lub zapobiegania ataków podagry. Ataki te charakteryzują się nagłym, silnym bólem stawów, spowodowanym nienormalnie wysokim poziomem kwasu moczowego we krwi. Dochodzi do tego, gdy kwas moczowy powoduje stan zapalny (ból, zaczerwienienie, obrzęk i uczucie gorąca) w stawie. Kolchicyna nie jest lekarstwem, ale powinna zapobiegać atakom podagry, jeśli jest przyjmowana regularnie. Chociaż zapobiega ból związany z podagrą, nie może rozwiązać innych rodzajów bólu. Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń lekarza podczas przyjmowania kolchicyny. Należy albo wziąć niewielką ilość każdego dnia konsekwentnie, lub większą ilość w ciągu kilku godzin, aby złagodzić trwający atak podagry. Przestrzeganie zaleceń lekarza zapewni optymalne działanie tego leku.

Kup Colchicine

Gdzie mogę kupić Colchicine bez recepty?

Kolchicyna może być sprzedawana w normalnej aptece tylko na receptę. Colchicine można kupić bez recepty w aptece internetowej. Nasza strona oferuje również najlepsze ceny wśród aptek internetowych.

Korzyści płynące z zakupu na eurokolchicyna.com:

 • Niska cena
 • Wysoka jakość produktu
 • Kup bez recepty
 • Szybka dostawa
 • W 100% bezpieczny i anonimowy

Cena małego opakowania (60 sztuk) leku Colchicine wynosi 38,87 €.
Cena dużego opakowania (360 sztuk) Colchicine wynosi 151,59 €.

Szybka dostawa do każdego miejsca w Polsce.

Wyślij swoje zamówienie za pobraniem w neutralnym opakowaniu, gwarantującym Twoją anonimowość.

Bezpieczny protokół szyfrowania danych SSL na naszych stronach, uniemożliwiający wyciek Twoich danych.

Co leczy kolchicyna?

Jest to lek, który zapobiega i leczy ataki podagry. Podagra jest spowodowana nadmiarem kwasu moczowego we krwi, który powoduje, że twarde kryształy moczu tworzą się w stawach i powodują ból. Kolchicyna działa poprzez łagodzenie bólu i obrzęku. Lekarz może stosować go w leczeniu innych schorzeń według własnego uznania.

Instrukcje dotyczące dawkowania

Należy przestrzegać dawkowania leku Colchicine przepisanego przez lekarza. Dawkowanie może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Zawsze należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza lub wskazówkami na etykiecie recepty. Lek należy przyjmować z jedzeniem.

Przegapiłeś dawkę?

Weź go, jak tylko sobie przypomnisz. Jeśli ten czas zbliża się do następnej dawki, należy ją pominąć i wrócić do zwykłego schematu. Nigdy nie należy przyjmować dawki podwójnej, chyba że tak zaleci lekarz.

Przedawkowanie?

Nie trać czasu i natychmiast skonsultuj się z lekarzem.

Interakcje leków

Przed rozpoczęciem przyjmowania jakichkolwiek leków należy rozważyć interakcje lekowe. Interakcje lekowe mogą wystąpić, gdy kolchicyna jest przyjmowana z innym lekiem lub z określonymi pokarmami. Aby uniknąć wszelkiego rodzaju negatywnych interakcji, należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, takich jak witaminy, minerały, zioła, napojach zawierających kofeinę i alkohol, nielegalnych lekach, paleniu tytoniu itp.

Może wchodzić w interakcje z :

 • Klarytromycyna
 • Digoksyna
 • Diklofenak
 • Erytromycyna

Może również wchodzić w interakcje z lekami przeciwgrzybiczymi, lekami przeciwdepresyjnymi i antybiotykami. Nie jest to jednak pełna lista.

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich występujących u pacjenta schorzeniach oraz o występowaniu schorzeń w rodzinie. Ważne jest, aby nie przerywać ani nie rozpoczynać przyjmowania żadnych leków bez zgody lekarza.

Jak długo trwa działanie kolchicyny?

Zaczyna działać w leczeniu stanów zapalnych w ciągu dwóch godzin. Możesz jednak nie zauważyć poprawy w zakresie bólu i stanu zapalnego przez dzień lub dwa. Jeśli objawy podagry nie ustępują po 2 dniach, należy zwrócić się o poradę do lekarza lub farmaceuty.

Czy kolchicyna jest lekiem przeciwbólowym?

Kolchicyna nie jest lekiem przeciwbólowym, ale jest skuteczny w łagodzeniu bólu osób cierpiących z powodu ataku podagry. To dlatego, że działa poprzez zmniejszenie stanu zapalnego w stawie, który powoduje ból podagry.

Skutki uboczne

 • Nudności lub wymioty
 • Ból brzucha
 • Biegunka
 • Wysoka temperatura, opuchnięte usta, ból gardła, krwawienie, które nie chce ustać, nietypowe siniaki lub problemy skórne – te objawy mogą wskazywać na poważny problem z Twoją krwią.

O co należy zapytać lekarza przed rozpoczęciem stosowania kolchicyny

 • Czy mogę przyjmować kolchicynę z innymi lekami?
 • Czy są jakieś pokarmy, napoje i produkty, których powinienem unikać podczas przyjmowania Colchicine?
 • Jaką dawkę kolchicyny powinienem zażyć?
 • Jak należy stosować kolchicynę?
 • Jak działa kolchicyna w moim organizmie?
 • Jak można zminimalizować lub całkowicie uniknąć interakcji lekowych i działań niepożądanych kolchicyny?

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od światła i wilgoci. Nie przechowywać w łazience. Wszystkie leki należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.

Nie należy spłukiwać leków w toalecie ani wylewać ich do kanalizacji, chyba że zostaniemy o tym poinformowani. Po upływie terminu ważności lub gdy produkt nie jest już potrzebny, należy go właściwie zutylizować. Skonsultować się z farmaceutą lub lokalną firmą zajmującą się usuwaniem odpadów.