Koupit Colchicine bez lékařského předpisu v České republice

Colchicine

Kolchicin je předepisován k léčbě nebo prevenci záchvatů dny. Tyto záchvaty jsou charakterizovány náhlou, silnou bolestí kloubů, která je způsobena abnormálně vysokou hladinou kyseliny močové v krvi. K tomu dochází, když kyselina močová způsobí v kloubu zánět (bolest, zarudnutí, otok a teplo). Kolchicin není lék, ale při pravidelném užívání by měl záchvatům dny předcházet. Zabraňuje sice bolestem spojeným s dnou, ale nedokáže vyřešit jiné typy bolestí. Při užívání kolchicinu je důležité dodržovat doporučení lékaře. Buď byste měli užívat malé množství každý den trvale, nebo větší množství během několika hodin, abyste zmírnili probíhající dnavý záchvat. Dodržování doporučení lékaře zajistí optimální účinek tohoto přípravku.

Colchicine koupit

Kde si mohu koupit Colchicine bez lékařského předpisu?

Kolchicin lze prodávat pouze v běžné lékárně na lékařský předpis. Kolchicin si můžete koupit bez lékařského předpisu v online lékárně. Naše stránky také nabízejí nejlepší cenu mezi online lékárnami.

Výhody nákupu u euro-colchicine.com:

 • Nízká cena
 • Vysoce kvalitní výrobek
 • Koupit bez lékařského předpisu
 • Rychlé dodání
 • 100% bezpečné a anonymní

Cena malého balení (60) přípravku Colchicine je 38,87 €.
Cena velkého balení (360) přípravku Colchicine je 151,59 €.

Rychlé dodání kamkoli po České republice.

Objednávku můžete zaslat na dobírku v neutrálním obalu, který zaručuje anonymitu.

Zabezpečený protokol šifrování dat SSL na našich stránkách, který znemožňuje únik vašich dat.

Co kolchicin léčí?

Jedná se o lék, který předchází záchvatům dny a léčí je. Dna je způsobena nadbytkem kyseliny močové v krvi, která způsobuje tvorbu tvrdých krystalů močoviny v kloubech a způsobuje bolest. Kolchicin působí tak, že zmírňuje bolest a otok. Váš lékař jej může podle svého uvážení použít k léčbě jiných stavů.

Pokyny pro dávkování

Dodržujte dávkování kolchicinu předepsané lékařem. Dávkování se může lišit podle individuálních potřeb pacienta. Vždy se řiďte pokyny lékaře nebo pokyny na štítku receptu. Lék musíte užívat s jídlem.

Vynechali jste dávku?

Vezměte si ji, jakmile si vzpomenete. Pokud se tato doba blíží k další dávce, vynechejte ji a vraťte se k pravidelnému rozvrhu. Nikdy neužívejte dvojnásobnou dávku, pokud vám to neřekne lékař.

Předávkování?

Neztrácejte čas a okamžitě vyhledejte lékaře.

Lékové interakce

Před zahájením léčby jakýmkoli typem léku je třeba zvážit lékové interakce. K lékovým interakcím může dojít, pokud je kolchicin užíván s jiným lékem nebo s určitými potravinami. Abyste se vyhnuli jakýmkoli negativním interakcím, nezapomeňte lékaře informovat o všech lécích, které užíváte, včetně volně prodejných léků, doplňků stravy, jako jsou vitaminy, minerály, bylinky, nápoje obsahující kofein a alkohol, nelegální drogy, kouření atd.

Může interagovat s :

 • Klarithromycin
 • Digoxin
 • Diklofenak
 • Erytromycin

Může také interagovat s antimykotiky, antidepresivy a antibiotiky. Tento seznam však není úplný.

Informujte svého lékaře o všech zdravotních potížích, které máte, a o rodinné anamnéze. Je důležité, abyste bez souhlasu lékaře nepřestávali ani nezačali užívat žádné léky.

Jak dlouho kolchicin účinkuje?

Začíná působit na léčbu zánětu do dvou hodin. Zlepšení bolesti a zánětu se však může projevit až za den či dva. Pokud zjistíte, že se příznaky dny po 2 dnech nezlepší, požádejte o radu svého lékaře nebo lékárníka.

Je kolchicin lék proti bolesti?

Kolchicin není lék proti bolesti, ale účinně zmírňuje bolest lidí trpících dnavým záchvatem. Působí totiž tak, že snižuje zánět v kloubu, který způsobuje bolest při dně.

Nežádoucí účinky

 • Nevolnost nebo zvracení
 • Bolest žaludku
 • Průjem
 • Vysoká teplota, oteklá ústa, bolest v krku, krvácení, které nechce přestat, neobvyklé modřiny nebo kožní problémy – tyto příznaky mohou naznačovat závažný problém v krvi.

Na co byste se měli zeptat svého lékaře, než začnete užívat kolchicin

 • Mohu užívat kolchicin s jinými léky?
 • Jsou nějaké potraviny, nápoje a výrobky, kterým bych se měl/a při užívání kolchicinu vyhnout?
 • Kolik kolchicinu mám užívat?
 • Jak mám užívat kolchicin?
 • Jak kolchicin v mém těle působí?
 • Jak lze minimalizovat lékové interakce a nežádoucí účinky kolchicinu nebo se jim zcela vyhnout?

Úložiště

Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah světla a vlhkosti. Neskladujte v koupelně. Všechny léky uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Nesplachujte léky do záchodu ani je nevylévejte do kanalizace, pokud k tomu nedostanete pokyn. Po uplynutí doby použitelnosti nebo po skončení potřeby tento výrobek řádně zlikvidujte. Poraďte se se svým lékárníkem nebo místní společností zabývající se likvidací odpadu.